IKEA Praha

Ikea.cz >> Praha Praha výprodej

Praha Praha výprodej

Ikea pořádá také pravidelné výprodeje. Navštivte ve dnech od 24. 6. do 14. 7. 2010 některý z obchodních domů ikea a nakupte zboží za neuvěřitelně nízké ceny! Nabídka zboží zahrnuje například křesla, stoly, židle, skříně, botníky, postele a další nábytek ikea, dále hrnky, misky, příbory a další potřeby do kuchyně, květináče, koberce, zrcadla, regály, lampy a další zajímavé a potřebné věci do domácnosti. V akci jsou také potřeby pro piknik, zahradní párty či pomůcky pro grilování. O dalsím výprodeji Vás budeme informovat.

Katalog nábytek Ikea 2011 obsahuje výber z těchto druhů sortimentu:

  • Bezpečnostní výrobky * Dekorace a zrcadla * Dětská ikea * Ikea katalog 2008 * Kuchyňské skříňky a spotřebiče * Malé úložné prostory * Nábytek do koupelny * Osvětlení * Péče o nábytek * Pohovky a křesla * Postele a matrace * Pro domácí mazlíčky * Stoly * Švédské speciality * Textil a koberce * TV nábytek * Ukládání oblečení * Úložné systémy * Vaření a stolování * Vyhledávač nábytku * Židle

V Praze jsou Vám v současné době k dispozici hned dvě prodejny. První je součástí nákupního komlexu Centrum Černý Most, který se nachází na Východní spojce. Druhou prodejnu najdete na Rozvadovské spojce v nákupním středisku Metropole Zličín.

IKEA Praha – Obchodní centrum Černý Most:

Obchodní dům IKEA nábytek Černý Most se nachází v areálu Centrum Černý Most.

Veřejná doprava: Konečná stanice Metra B Černý Most a odsud ze stanoviště číslo 12 kyvadlová doprava zdarma.

V případě vlastní dopravy autem využijte jednoduchý přístup z Východní spojky sjezd Nákupní zóna.

IKEA Praha – Obchodní centrum Zličín:

Obchodní dům IKEA nábytek Zličín se nachází v areálu AVION Shopping Park.

Veřejná doprava: Z konečné stanice Metra B – Zličín můžete využít náš kyvadlový autobus, který vás dopraví do IKEA zdarma!

V případě vlastní dopravy autem využijte jednoduchý přístup z Rozvadovské spojky a sjezd Nákupní zóna. Vítejte v našem obchodním domě!Vybírat můžete z nabídky Jysk nábytek, Širokou nabídku nábytku nabízí také Skonto nábytek, Katalog nábytek na Jisk, levný nábytek Asco, Magazín Kuchyně fotogalerie