IKEA Praha

Ikea.cz >> IKEA Zličín Praha cz

IKEA Zličín Praha cz

IKEA je švédská firma, která se specializuje na prodej nábytku a bytových doplňků. Stala se největším obchodním domem s nábytekem na našem trhu. IKEA vlastní a provozuje síť více než 200 obchodů v Evropě a v USA. IKEA nábytek má své pevné místo na trhu s moderním nábytkem. V určité životní etapě člověka je velmi dobrým řešením. Tento nábytek je oblíbený hlavně u mladých rodin a začínajících firem. IKEA vydává reklamní katalog, který je vydáván každý rok v srpnu. Platí celý následující rok a ceny zůstávají na stejné úrovni. Je to jistota pro zákazníky. V katalogu jsou ještě navíc u vybraných výrobků zvýhodněné ceny, které platí v uvedeném časovém období. Reklamu můžeme vídat pravidelně také na televizních obrazovkách a na internetu. Posledním katalogem je katalog IKEA 2011.

Během jediného dne si v odděleních IKEA zařídíte celou domácnost. Nakupování si zpříjemníte posezením v Restaurantu IKEA a děti si během dne mohou pohrát v dětském koutku.

Obchodní dům IKEA Praha Zličín se nachází v areálu AVION Shopping Park.

Veřejná doprava:

Z konečné stanice Metra B – Zličín můžete využít náš kyvadlový autobus, který vás ze zastávky č. 4 dopraví do IKEA nábytek zdarma!

Adresa:

IKEA Česká republika, s.r.o., AVION Shopping Park

Skandinávská 1, 155 00 Praha 5-Zličín

Otevírací hodiny:

Po–Ne: 10.00–22.00

Restaurace

Po–Ne: 9.30–22.00

Výdejní sklad: 10.00 – 23.00

Katalog nábytek Ikea 2011 obsahuje výber z těchto druhů sortimentu:

  • Bezpečnostní výrobky * Dekorace a zrcadla * Dětská ikea * Ikea katalog 2008 * Kuchyňské skříňky a spotřebiče * Malé úložné prostory * Nábytek do koupelny * Osvětlení * Péče o nábytek * Pohovky a křesla * Postele a matrace * Pro domácí mazlíčky * Stoly * Švédské speciality * Textil a koberce * TV nábytek * Ukládání oblečení * Úložné systémy * Vaření a stolování * Vyhledávač nábytku * Židle

Tagy: ikea nábytekVybírat můžete z nabídky Jysk nábytek, Širokou nabídku nábytku nabízí také Skonto nábytek, Katalog nábytek na Jisk, levný nábytek Asco, Magazín Kuchyně fotogalerie